TR EN

İade Şartları


Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi yapabilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süresi 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün-ürünlerin iadesini yapabilirsiniz.

  • İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu” bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG Kargo (444 06 06) ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan  acente kodumuzu MNG Kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız.
  • İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden MNG Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
  • Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri ( toner, kartuş, şerit vb. ) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade bedeli, ürünlerin adresimize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, 10 gün içerisinde kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

İade Adresi: TEKSTIL TURİZM SAN. VE TIC LTD. ŞTI Bolluca MH. Hastürk Sok No: 3/2 Arnavutköy -İstanbul

 

HABERDAR OLUN

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller ebrusanci.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright ©2015
Asilnet Web Tasarım
ÜRÜNLER
BASINDA BİZ
GALERİ
İLETİŞİM
 
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Ödeme ve Teslimat
İade Şartları
Gizlilik ve Güvenlik